Dzianiny materacowe, żakardowe

Wzbogacając park technologiczny o kolejne nowoczesne maszyny dziewiarskie, firma Wamatex wprowadziła do swojej oferty bogate wzorniczo żakardowe dzianiny materacowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dzianiny zróżnicowane pod kątem wzornictwa, składów surowcowych jak i gramatur. Produkujemy dzianiny w zakresie gramatur od 100g/m2 do 700g/m2. Duży magazyn przędz pozwala na wytworzenie, w krótkim czasie produktów o najróżniejszym składzie surowcowym.

Niewątpliwym atutem firmy, umiejscawiającym ją wysoko wśród firm z branży jest posiadanie własnej farbiarni i wykańczalni, co pozwala na produkcję, wykończenie i uszlachetnienie dzianin we własnej fabryce. Produkcja dzianin materacowych od początku do końca wewnątrz firmy daje gwarancję spełnienia wymogów najwyższej jakości oraz możliwość różnorodnych apretacji antybakteryjnych, nanocząsteczkami srebra, aloe vera, zapachowych, antypilingowych, trudnopalnychi wielu innych.

Ponadto jesteśmy otwarci na tworzenie designu wraz z naszymi Klientami. Dajemy Państwu możliwość współpracy na płaszczyźnie projektowej w celu opracowania indywidualnego wzoru czy umieszczenia Państwa logo na dzianinie materacowej. Wiemy jak ważna jest dla Państwa jakość jak i oryginalny design, dlatego też cenimy długofalową współpracę opartą na zasadach wzajemnego zaufania i partnerstwa.

Pobierz katalog naszych usług i produktów.

 

Katalogi dostępne w formacie *.pdf

ViLusso_DreamUp_OEKOtex
 
ViLusso_GoodNight_OEKOtex
 
SLEEP LAB smart&simple
 
SLEEP LAB elegant grey
 
SLEEP LAB recycled fibers